Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-05-04 17:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Miasto zachęca do oceny działalności OSiR

Olsztyn24
 
Dziesiątki wydarzeń, także tych najwyższej rangi w skali świata - tak przedstawia się każdego roku kalendarz imprez organizowanych i współorganizowanych przez OSiR w Olsztynie. Do tego kilkanaście obiektów, które przyciągają tłumy mieszkańców i turystów. Wystarczy wspomnieć, że tylko Centrum Rekreacyjno-Sportowe w poprzednim roku odwiedziło 1,3 mln osób.

Tak ogromna liczba wydarzeń i gości niewątpliwie cieszy. Jednak jest także wielkim wyzwaniem i odpowiedzialnością. Dlatego miasto prosi mieszkańców oraz turystów o ocenę działalności Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jest to możliwe dzięki specjalnej ankiecie.

- Państwa odpowiedzi są dla nas cennym źródłem informacji - wyjaśnia Jerzy Litwiński, dyrektor OSiR. - Pozwolą na usprawnienie naszej pracy oraz dostosowanie jej jakości do poziomu państwa oczekiwań.
R E K L A M A
banner
Takie badanie przeprowadzane jest pierwszy raz. Dziewiętnastopunktową ankietę można wypełnić poprzez stronę Urzędu Miasta www.olsztyn.eu 

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl