Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-05-15 11:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynianie świętowali ze strażakami

Olsztyn24
Najwięcej frajdy na strażackim festynie miały dzieci | Więcej zdjęć »
Warmińsko-mazurscy strażacy zaprosili wczoraj (14.05) olsztynian na Plac Solidarności do wspólnego świętowania. Obchodzili Dzień Strażaka i dlatego też postanowili zorganizować festyn dla miłośników strażackiej braci.

Szczególną uciechę z udziału w tym niecodziennym wydarzeniu mieli najmłodsi mieszkańcy miasta. Mogli obejrzeć pokazy strażackie, założyć kombinezony i sprzęt gaśniczy, a także wejść do wozów strażackich i zaprzyjaźnić się z prawdziwym psem-strażakiem. Przygotowano dla nich także gry i konkursy.

Starsi natomiast podziwiali wozy bojowe, byli też świadkami zawodów Strażacki Twardziel 2017, podczas których zawodnicy rywalizowali m.in. w przeciąganiu węży i holowaniu manekina.
R E K L A M A
banner
Festyn nie był jednak jedynym punktem obchodów Dnia Strażaka. Rozpoczęto je złożeniem wiązanek pod pomnikiem strażaków poległych w akcji przy siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej oraz mszą. Następnie strażacy udali się do Urzędu Wojewódzkiego, gdzie odbyła się uroczystość wręczenia im odznaczeń, medali i awansów w stopniach służbowych.Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Strażacki festyn w Olsztynie

15-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl