Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-05-20 15:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Urania gości młodych zapaśników

Olsztyn24
Zapaśniczy turniej w Uranii | Więcej zdjęć »
W olsztyńskiej hali widowiskowo-sportowej Urania rozgrywany jest dzisiaj (20.05) XLVI Międzynarodowy Turniej Młodzików o Puchar Warmii i Mazur. Turniej tradycyjnie organizuje Klub Sportowy Budowlani Olsztyn.

W turnieju uczestniczy około 230 zawodników z 33 klubów z Polski, Rosji (Obwód Kaliningradzki), Białorusi (Grodno) i Litwy (Kowno). W turnieju uczestniczą wszystkie liczące się na Warmii i Mazurach kluby zapaśnicze działające w Olsztynie, Lidzbarku Warmińskim, Lubawie, Elblągu, Rynie, Kętrzynie i Karolewie. Z Polski przyjechali zapaśnicy m.in. z Poznania, Warszawy, Radomia, Kartuz, Pyrzyc i Pabianic. Duże zainteresowanie udziałem w turnieju wynika m.in. z faktu zaliczenia olsztyńskiego turnieju do klasyfikacji Polskiego Związku Zapaśniczego w stylu klasycznym i w zapasach dziewcząt.

Turniej przeznaczony jest dla młodzików, czyli zawodników w wieku 12-14 lat. Walczą oni w stylu klasycznym i wolnym oraz w zapasach dziewcząt. W każdym stylu jest 10 kategorii wagowych.
R E K L A M A
banner
Najlepsi w poszczególnych kategoriach wagowych zostaną nagrodzeniu statuetkami ufundowanymi przez Prezydenta Olsztyna, natomiast zawodnicy najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymają również statuetki ufundowane przez posła Pawła Papke.

Aktualnie w Uranii trwają walki finałowe. Zakończenie turnieju zaplanowane zostało na późne godziny popołudniowe.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~ / 2017-05-21 08:53
ZKS Miastko jest najlepszy
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XLIV Międzynarodowy Turniej Młodzików „O Puchar Warmii i Mazur”

28-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl