Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2017-05-25 15:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Złota Rybka dla najlepszych

Olsztyn24
(fot. archiw. UM Biskupiec)
Osiem dziecięcych zespołów teatralnych, ponad setka młodych aktorów, warsztaty z profesjonalnymi aktorami i gala wręczenia nagród – tak w skrócie będzie wyglądał tegoroczny finał konkursu „O Laur Złotej Rybki”. Impreza odbędzie się w ten weekend w Biskupcu już po raz 37.

Eliminacje do konkursu w siedmiu ośrodkach kultury województwa warmińsko–mazurskiego pozwoliły wyłonić najlepsze teatry, które w sobotę (27.05) wystąpią w Centrum Kultury, Turystyki i Sportu. Do Biskupca przyjadą dzieci z Olsztyna, Ornety, Szczytna, Ostródy, Węgorzewa i Samborowa. Gościnnie zaprezentuje się teatr „Chochliki” z obchodzącego właśnie 25-lecie biskupieckiego koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Występy rozpoczną się o 11.00, później dzieci i opiekunowie teatrów szkolnych będą uczestniczyć w warsztatach, które poprowadzą aktorzy Olsztyńskiego Teatru Lalek. W niedzielę o 10.00 obejrzą sztukę OTL „O rybaku i złotej rybce”, po niej – podczas gali – poznamy tegorocznych laureatów.
R E K L A M A
banner
Wojewódzki konkurs zespołów teatralnych „O Laur Złotej Rybki” w Biskupcu to jedna z najstarszych, cyklicznych imprez teatralnych w województwie warmińsko–mazurskim.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl