Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D./wb | 2017-05-29 10:38 | Rozmiar tekstu: A A A

PO o sytuacji w MON, stanie finansów państwa i roamingu

Olsztyn24
Konferencja prasowa posłów PO: Anny Wasilewskiej i Janusza Cichonia | Więcej zdjęć »
Sytuacja w Ministerstwie Obrony Narodowej, stan finansów państwa i zmiany w usłudze roamingu były tematami konferencji prasowej, którą zwołali dzisiaj (29.05) w Olsztynie posłowie Platformy Obywatelskiej Anna Wasilewska i Janusz Cichoń.

Posłanka Wasilewska odniosła się do wydarzeń zaistniałych na ostatnim posiedzeniu Sejmu, podczas którego miano wyjaśnić sprawy zakupu samolotów dla VIP-ów, zatrudnienia dr. Wacława Berczyńskiego w Ministerstwie Obrony Narodowej oraz kwestię dostępu niepowołanych osób do przetargu na caracale. Posłanka zaznaczyła, że do tego nie doszło, a co gorsza, uwikłany w sprawę dr Berczyński wyjechał z Polski, jednak nadal pobiera pensję.

Poseł Cichoń natomiast zabrał głos w sprawie podnoszonej przez Prawo i Sprawiedliwość kwoty ściągniętych podatków za czasów rządów tej partii to propaganda sukcesu. Podniesiono też temat niewykonania dyrektywy unijnej dotyczącej zmian w usłudze roamingu.
R E K L A M A
banner
Wypowiedzi posłów zarejestrowaliśmy w całości na filmie wideo. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [3]
~warmiak / 2017-05-30 23:20
A Cichoń to czasami nie odpowiada za stan finansów z czasów PO i PSL. Przekręty na podatku VAT, podnoszenie podatków itd. Żałosne, że gość ma swoich wyborców za sklerotyków i frajerów.
~boberek czochrany / 2017-05-29 21:40
Przedstawiciel ukraińskiego zespołu parlamentarnego i zastępczyni Małkowskiego. Zalecam więcej pracy, mniej konferencji prasowych i dużo suplementów diety poprawiających pamięć.
~Anna / 2017-05-29 20:15
Kolejne Pinokio show. Kłamczuszki, kłamczuszki...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa posłów Platformy Obywatelskiej [29.05.2017]

»

29-05-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl