Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Agata Jóźwiak | 2017-05-29 23:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Zagraniczni goście w Gimnazjum nr 14

Olsztyn24
Zagraniczni goście w Gimnazjum nr 14 (fot. G14 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W dniach 29-30 maja Gimnazjum nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Olsztynie gości zagranicznych studentów. Są to Dominic i Wei Ling z Singapuru oraz Harleen z Kanady.

Wizyta studentów odbywa się dzięki współpracy Rady Rodziców Gimnazjum nr 14 z organizacją AIESEC, która odpowiada m.in. za międzynarodowe projekty wolontariackie. Wolontariat dotyczy m.in. tematu różnorodności kulturowej oraz nauczania języka angielskiego w szkołach.

Celem projektu realizowanego w Gimnazjum nr 14 jest nauczanie przez zagranicznych studentów historii, geografii, kultury oraz tradycji swoich państw. Studenci opowiadają również o codziennym życiu w swoich krajach. Zajęcia wzbogacone są prezentacjami multimedialnymi.
R E K L A M A
banner
Studenci prowadzą  lekcje w języku angielskim, więc uczniowie mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych.

Agata Jóźwiak
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl