Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
JM | 2017-05-29 23:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukces gimnazjalistek w ogólnopolskim konkursie

Olsztyn24
Kadr z filmu „Życie codzienne dzieci w getcie warszawskim”
Pierwsza nagroda w kategorii gimnazjów została przyznana zespołowi uczniowskiemu Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera w Olsztynie za udział w ogólnopolskim konkursie w ramach programu „Pamięć dla przyszłości”. Uczennice pod opieką Joanny Mieszczyńskiej przygotowały na konkurs film pt. „Życie codzienne dzieci w getcie warszawskim”.

Tegoroczna edycja konkursu „Pamięć dla Przyszłości” pod tytułem „Niech ten skarb dostanie się w dobre ręce – o losach Archiwum Ringelbluma w 70. rocznicę działalności Żydowskiego Instytutu Historycznego im. Emanuela Ringelbluma” odbyła się w ramach obchodów 70. rocznicy powstania instytutu. Organizatorami byli Ośrodek Rozwoju Edukacji, Stowarzyszenie „Dzieci Holocaustu” w Polsce oraz Muzeum Historii Żydów Polskich i Żydowski Instytut Historyczny im. Emanuela Ringelbluma.

Laureatów – zespół szkolny i nauczyciela sprawującego opiekę merytoryczną zaproszono na uroczysty finał, który odbędzie się 16 czerwca 2017 r. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl