Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-05-30 00:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynianie w czubie wyścigu w Głownie

Olsztyn24
Podium w Głownie
Dwóch zawodników z Olsztyna, Łukasz Dudko i Artur Korc, znalazło się w pierwszej dziesiątce kolejnego etapu kolarskiego cyklu Cisowianka Road Tour Zamana Group.

Niedzielny wyścig w Głownie był trzecim etapem Cisowianka Road Tour. I tym razem zawodnicy ze stolicy Warmii i Mazur znów byli wysoko. 7. miejsce w kategorii „pro open” zajął Łukasz Dudko (Michelin Bloomnet Team), który 110-kilometrową trasę przejechał w czasie 2:40:12.20, a 8. Artur Korc (Oponeo Motor Sport – 2:40:12.43). Drugi z wymienionych zawodników zajął przy okazji 2. miejsce w kategorii M40.     
 
Najlepszy w &Bdquo;pro open” okazał się Wojciech Ziółkowski z NTS Nexelo Nowogard (2:40:05.33) przed Szymonem Wasiakiem (Kuźnia Kolarska) i Sławomirem Spławskim (Merx Team Wągrowiec).

- Wyścig odbywał się na trudnej trasie, po asfaltowych wąskich drogach z dużą liczbą zakrętów. Mimo tego tempo było wysokie i decydujące akcje rozegrały się na ostatnich 20 kilometrach – mówi Łukasz Dudko, który zachował pozycję wicelidera w klasyfikacji generalnej.
R E K L A M A
banner
W Głownie wystartowało łącznie pięcioro zawodników Michelin Bloomnet Team. W kategorii „pro open” 51. był Sylwester Matusiak, natomiast w kategorii „1/2 pro open” 16. była Barbara Badura, a 92. wśród mężczyzn Kazimierz Mydło. Jacek Sargalski przez problemy techniczne nie ukończył wyścigu.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl