Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-05-30 00:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy karatecy z sukcesami walczyli w Ełku

Olsztyn24
Olsztyńscy karatecy w Ełku (fot. OKKK)
W sobotę (27.05) w Ełku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Karate Kyokushin „Warmia-Mazury Cup”. W zawodach wzięło udział wzięło prawie 270 zawodników z 16 klubów. Olsztyński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 28 zawodników w konkurencji walk i układów (kumite  i kata).

Olsztynianie zdobyli sporo medali. W konkurencji kata pierwsze miejsca zajęli: Wiktoria Witkowicz, Marta Krawczyk, Aisha Ndiaye. W tej samej konkurencji na drugich miejscach zawody ukończyli: Maurycy Otremba, Malwina Otremba i Martyna Seroka. Drużynowo olsztynianie zajęli II miejsce.
 
W konkurencji kumite pierwsze miejsce wywalczyła Aisha Ndiaye. Drugie miejsce zajęli: Maurycy Otremba i Wiktoria Witkowicz. Na trzecim miejscu uplasowali się: Jan Stańczyk, Mateusz Schmiel, Kasjan Nadolny, Patrycja Przeciszewska, Michalina Przeciszewska, Jan Jastrzębski, Dominika Pogłód i Kamila Łęgowska.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje młoda, utalentowana zawodniczkę Aisha Ndiaye, która zdobyła dwa złote medale, tym samym powtarzając sukces Mistrzyni Europy z ubiegłego roku, Wiktorii Witkowicz.
R E K L A M A
banner
Za rok Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Karate Kyokushin odbęda się w Olsztynie. Organizatorem zawodów będzie Olsztyński Klub Kyokushin Karate.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl