Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-05-31 18:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Filharmonia zaprasza na muzyczną premierę i festiwal

Olsztyn24
Uczestnicy konferencji | Więcej zdjęć »
Premiery musicalu „Skrzypek na dachu” i festiwalu muzyki filmowej Arena Festival film & music to dwie nowe inicjatywy, które dla miłośników muzyki przygotowała Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie wraz z partnerami. O przedsięwzięciach tych poinformowano podczas dzisiejszej (31.05) konferencji prasowej zwołanej w siedzibie FWM.

„Skrzypek na dachu” Jerrego Bocka wyreżyserował Artur Hofman, na scenie zaś pojawią się aktorzy Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, chór biorący aktywny udział w scenach oraz statyści. Pierwsza odsłona spektaklu na deskach olsztyńskiej filharmonii już jutro (1.06) o 18.30, kolejne będą wystawiane do 9 czerwca.

Arena Festival film & music z kolei odbędzie się za miesiąc w Ostródzie (Expo Arena), w dniach 30.06-2.07. Ma być nową propozycją szczególnie dla odwiedzających region turystów zastępujacą dotychczasowe festiwale, których formuła się nie przyjęła.
R E K L A M A
banner
Nowa inicjatywa przewiduje podział tematyczny na poszczególne dni i spotkania z kompozytorami. Pierwszy dzień poświęcony będzie muzyce z bajek, drugi serialowej. Trzeci natomiast wieczór z przebojami kina światowego.

Więcej informacji o premierach w zapisie wideo dzisiejszej konferencji oraz na stronie interenetowej filharmonii pod adresem www.filharmonia.olsztyn.pl

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja w filharmonii nt. premier

31-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl