Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2017-05-31 21:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Odlotowy Dzień Dziecka w Dywitach z Moniką Lewczuk!

Olsztyn24
Wndywitach zaśpiewa Monika Lewczuk
Wielkie dmuchańce, mobilne planetarium, na scenie orkiestra smyczkowa, pokaz flamenco, balet, gminne talenty, a na deser muzyczna gwiazda, czyli koncert Moniki Lewczuk – tak w skrócie zapowiada się Gminny Dzień Dziecka w Dywitach w niedzielę 4 czerwca. Zapraszamy!

To będzie prawdziwe święto najmłodszych mieszkańców Gminy Dywity! Będzie niezliczona ilość atrakcji na scenie, ale także na murawie stadionu komunalnego w Dywitach.

- Staramy się robić wszystko, żeby dzieci i młodzież były zadowolone – mówi Jacek Szydło, wójt Gminy Dywity.
R E K L A M A
banner
Impreza zaplanowana na niedzielę 4 czerwca rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa co najmniej do godz. 19.00. W programie m.in. wielki plac zabaw z 4 dmuchańcami: ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią, olbrzymim 11 – metrowym krokodylem i kilkumetrowym okrętem! Na scenie odbędą się koncerty grupy wokalno-tanecznej „Szalone Małolaty” z Elbląga, Dziecięcej Orkiestry Smyczkowej z Dywit, pokaz tańca flamenco Studia Animacji Ruchowej „Rytm”, balet, pokażą się też czirliderki, będą też animacje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, czy Gminna Scena Talentów. Na deser swoje przeboje, które w Internecie obejrzało już kilkadziesiąt milionów osób, zaśpiewa Monika Lewczuk. Młoda piosenkarka to absolwentka szkoły muzycznej w klasie fortepianu, I Wicemiss Polski i I Wicemiss Globe International, a także uczestniczka 5 edycji „The Voice of Poland” w drużynie Marka Piekarczyka.

Sporo będzie się działo też poza sceną, gdzie z mobilnym planetarium, w którym będzie można oglądać filmy rozstawi się Radio Zet Gold. Do tego przewidziano też popularne Koło Fortuny z nagrodami, fotobudkę Dr. Selfie, pokaz tresury psów i kącik Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego. Organizatorami Dnia Dziecka są Gmina Dywity oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach.

Sponsorzy to: Arbet Investment Group, Chmieliński Development, Gracja Olsztyn, Abram Beton, GOM Dywity, Budowlaniec Warmiński, Restauracja Rukola Dywity, ZUTiK Różnowo, Spółdzielnia Mieszkaniowa Kormoran w Olsztynie, Bank Pocztowy, Stacja Kontroli Pojazdów Andpol Dywity, CS Bud, Warmiński Bank Spółdzielczy, Stacja Paliw Emirr Dywity, Eurogaz Bombi, Moreno Ubezpieczenia, Agro Helena Dywity, Hotel Omega Olsztyn, Spręcograf.

Darmowe autobusy dla mieszkańców

Podczas Dnia Dziecka Gmina Dywity uruchomi bezpłatne autobusy dla mieszkańców, które będą dowozić chętnych na stadion w Dywitach. Darmowe autobusy będą kursować w miejscowościach, gdzie nie dojeżdżają linie podmiejskie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl