Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Lech Wąsowski | 2017-05-31 22:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Zaśpiewali na „Majówce Ludziom Złotego Wieku”

Olsztyn24
Chór Gimnazjum nr 5 w DPS Kombatant (fot. Lech Wąsowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Chór Gimnazjum nr 5 pod opieką Hanny Borys uczestniczył dzisiaj (31.05) w majówce przygotowanej dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie. Była to ciekawa uroczystość, w której udział wzięło wiele osób. Były lody, ciasta, grill i dużo innych atrakcji. Występowało też wiele zaproszonych zespołów, w tym chór naszej szkoły. Pogoda dopisała, choć na wszelki wypadek publiczność siedziała pod zaimprowizowanym dachem.

Na „Majówce Ludziom Złotego Wieku” wystąpiły dwadzieścia trzy pięknie ubrane, profesjonalnie przygotowane chórzystki z ciekawym fragmentem swojego bogatego repertuaru. Były to piosenki: „Wiosna”, „Alleluja” – pięknie wykonana przez solistkę Julię Zawadzką, „Tyle słońca”, „Przybyli ułani”, „Wojenko, wojenko”, „Dumka na dwa serca” przedstawiona przez dwie wykonawczynie. Występ zakończyliśmy piosenką „Hej sokoły”.

Nasz chór umilał pobyt mieszkańcom „Kombatanta” w tym roku niejednokrotnie. Jest tam bardzo popularny i lubiany. Jak zwykle piosenki wykonywaliśmy wspólnie z publicznością i zebraliśmy wiele braw oraz zaproszenie na kolejne występy. Od organizatorów otrzymaliśmy dyplom i drobny upominek, a wszystkie chórzystki i opiekunów poczęstowano ciastem własnego wypieku.
R E K L A M A
banner
Wszyscy byli szczęśliwi z pięknie spędzonego przedpołudnia i z tego, że mogliśmy dostarczyć wiele radości osobom starszym, z którymi wspólnie się bawiliśmy. Już nie możemy się doczekać, kiedy ponownie będziemy mogli wystąpić przed tak szacownym gronem.

Lech Wąsowski
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl