Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-06-01 15:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Ciąg dalszy zmian na Towarowej

Olsztyn24
Ulica Towarowa przed przebudową | Więcej zdjęć »
Zamknięcie kolejnej części jezdni przy moście nad torami to najnowsza modyfikacja organizacji ruchu. Zmiany będą obowiązywać od poniedziałku (5.06).

- Wykonawca zamknie dwa pasy jezdni od wiaduktu w kierunku OBI – informuje Jarosław Krzemieniewski z jednostki odpowiedzialnej za inwestycję. - Ruch w obie strony będzie się odbywać na dwóch pasach w wiodących kierunku Barczewa.

To następny etap prac związany z przebudową podziemnych sieci. Tam prowadzone są prace dotyczące ciepłociągu. Roboty powinny potrwać około trzech tygodni. Jednak to nie jedyne miejsce, w którym na ul. Towarowej można spotkać drogowców.
R E K L A M A
banner
- Sieci przebudowywane są w obrębie skrzyżowania z Leonharda z Towarową – dodaje Jarosław Krzemieniewski. - Trwają prace przygotowawcze do budowy zbiornika retencyjnego przy ul. Budowlanej. Tempa nabierają też roboty poza ruchem, czyli od ul. Budowlanej do węzła obwodnicy. Poza tym zakończono wykonywanie pali pod nowe mosty nad torami.

Ul. Towarowa będzie jedną z tras, które połączą system drogowy Olsztyna z budowaną południową obwodnicą miasta. Roboty mają zostać zrealizowane przed końcem następnego roku. 

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl