Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-06-01 15:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Samorząd województwa wspiera Policję

Olsztyn24
Od lewej: marszałek Gustaw Marek Brzezin i komendant Tomasz Klimek (fot. UM)
Marszałek Gustaw Marek Brzezin podpisał dzisiaj (1.06) w imieniu zarządu województwa z komendantem wojewódzkim Policji w Olsztynie insp. Tomaszem Klimkiem umowę o przekazaniu środków na Fundusz Wsparcia Policji.

200 tys. zł zostanie przeznaczone na wydatki inwestycyjne, modernizacyjne i remontowe, koszty utrzymania i funkcjonowania jednostek, a także zakup towarów i usług na potrzeby garnizonu warmińsko-mazurskiego.

Współpraca z samorządem województwa od lat bardzo dobrze się układa – powiedział insp. Tomasz Klimek. – Dzisiejsze spotkanie było kolejnym tego potwierdzeniem.
R E K L A M A
banner
Samorząd województwa co roku przekazuje ze swojego budżetu podobne środki na Fundusz Wsparcia Policji. W ubiegłym roku dodatkowo przekazał 50 tys. zł na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Komentarze [1]
~boberek czochrany / 2017-06-02 18:03
A samorząd skąd bierze te pieniądze? Sam wypracowuje? Otóż NIE. Samorząd rozdaje publiczne środki i kreuje się na dobrego wujka. Można by podzielić centralnie, od razu - bez pośrednictwa PSL i PO.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl