Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Marcin Zarębski | 2017-06-01 22:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Stare Jabłonki zapraszają na PGNIG Summer Superligę

Olsztyn24
Drużynę gospodarzy poprowadzi Marcin Malewski (fot. mat. pras.)
Do turnieju eliminacyjnego piłki ręcznej plażowej PGNiG Summer Superliga w Starych Jabłonkach już tylko nieco ponad tydzień. W dniach 10-11 czerwca na plaży Hotelu Anders zobaczymy najlepsze piłkarki i najlepszych piłkarzy ręcznych w Europie. Turniej będzie zarazem eliminacją mistrzostw starego kontynentu jak i mistrzostw Polski.

Do tej pory udział w imprezie potwierdziły najlepsze polskie drużyny klubowe na czele z BHT Auto Forum Petra Płock i BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski oraz zespoły zagraniczne: Team Sweden (Gothenburgh), Dutch Team (Den Haag) i Netherlands U17 (Twello). Drużynę gospodarzy BHT Anders Team poprowadzi były reprezentant Polski Marcin Malewski. Do gry w jego zespole awizowani są m.in. znani z występów w hali Sebastian Sokołowski, Paweł Ćwikliński, Aleksander Kryszeń czy Dominik Droździk.

Nie lada gratką dla kibiców będą również pokazowe mecze polskich reprezentacji kobiet i mężczyzn. Obie reprezentacje spotykają się na konsultacjach szkoleniowych. Pierwotnie planowano aby wzięły udział w turnieju. Ostatecznie reprezentacje zagrają mecze kontrolne z drużynami ze Szwecji i Holandii poza klasyfikacją turnieju. Dla męskiej reprezentacji będą to zarazem ostatnie sprawdziany przed rozpoczynającymi się 20 czerwca mistrzostwami Europy w Chorwacji. Przypomnijmy także że polskie reprezentacje wezmą udział w lipcowych igrzyskach sportów nieolimpijskich WORLD GAMES WROCŁAW 2017. Duże szanse na występ w obu imprezach ma bramkarz Łukasz Zakreta z olsztyńskiej Warmii Traveland.
R E K L A M A
banner
Marcin Zarębski

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl