Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-06-02 15:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Edyta Jungowska gwiazdą inauguracji Dni Literatury Dziecięcej

Olsztyn24
Edyta Jungowska | Więcej zdjęć »
Spotkanie dzieci z aktorką Edytą Jungowską było punktem centralnym inauguracji Dni Literatury Dziecięcej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie. Tegoroczna odsłona rozpoczętego wczorajszego (1.06) popołudnia w centrum handlowym Aura tygodnia z literaturą dziecięcą odbywającego się pod hasłem „Dobra AURA na podróże” przyciągnęło tłum małych miłośników książek wraz z opiekunami.

Wspólne czytanie przygód Pipi Pończoszanki nie było jedyną atrakcją przygotowaną na Dzień Dziecka przez MBP we współpracy z Aurą. Maluchom zaproponowano również animacje aktorów Olsztyńskiego Teatru Lalek oraz otwarcie wystawy „Pojazd do krainy wyobraźni”.

Zwieńczenie literackiego święta odbędzie się podczas kolejnej Soboty z Abecadłem (filią MBP mieszczącą się w budynku centrum Aura) 10 czerwca w godzinach 12.00-14.00. Podczas finału Dni Literatury Dziecięcej odbędzie się m.in. wręczenie nagród w konkursie „Pojazd do krainy wyobraźni”, pokaz magii i iluzji w wykonaniu Łukasza Ogonowskiego, Taneczne podróże z instruktorem tańca (ERANOVA) oraz Joga z książką, którą poprowadzi Joanna Podolak).
R E K L A M A
banner
Aura i MBP podjęły się współpracy przy tym święcie, ponieważ obie instytucje mają na względzie dobry kontakt z najmłodszymi olsztynianami. Dlatego też centrum handlowe postanowiło wesprzeć Abecadło kwotą 5 tys. zł na zakup książek dla dzieci, z których będą mogli korzystać młodzi miłośnicy literatury nie tylko przy okazji Dni Literatury Dziecięcej.

Pełny harmonogram Dni Literatury Dziecięcej dostępny jest na stronie: www.mbp.olsztyn.pl.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl