Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UM/AS | 2017-06-02 22:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Wyraź zdanie na temat koncepcji Uchwały Krajobrazowej Olsztyna

Olsztyn24
Olsztyn (fot. Marcin Kierul)
Zapraszamy do dyskusji nad koncepcją Uchwały Krajobrazowej Olsztyna. Ruszyły konsultacje w tej sprawie.

- Jest to niezwykle istotna uchwała biorąc pod uwagę chociażby jej szeroki zakres oddziaływania - mówi prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. - Stworzyliśmy koncepcję, którą teraz chcemy przeanalizować wspólnie z mieszkańcami i przedsiębiorcami.

Przygotowany dokument posiada określoną strukturę jednak jego treść może ulec zmianie. W trakcie konsultacji mieszkańcy mają możliwość wyrażenia swojego zdania na temat proponowanych rozwiązań i przedstawienia swoich pomysłów. Uwagi można zgłaszać do 30 czerwca publikując je na forum Platformy Konsultacji Społecznych lub wysyłając na adres rm@olsztyn.eu
R E K L A M A
banner
Temat Uchwały Krajobrazowej Olsztyna zostanie poruszony także podczas spotkania prezydenta miasta z mieszkańcami, które odbędzie się we wtorek (6 czerwca) o 17:00 w sali 219 olsztyńskiego ratusza. Podczas otwartego spotkania konsultacyjnego urzędnicy omówią i wyjaśnią zapisy dokumentu.

Uchwała Krajobrazowa Olsztyna określa m.in. zasady i warunki sytuowania obiektów małej architektury, tablic i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabaryty, standardy jakościowe oraz rodzaje materiałów budowlanych z jakich mogą być wykonane. Treść koncepcji uchwały oraz zasady prowadzonych konsultacji są dostępne na Platformie Konsultacji Społecznych.

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl