Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2017-06-04 18:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Mniejszości Narodowych w Atamanie

Olsztyn24
Dzień Mniejszości Narodowych w Olsztynie (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (3.06) w osadzie kozackiej Ataman w Olsztynie odbyło się spotkanie mniejszości narodowych mieszkających na Warmii i Mazurach. Uroczystość zorganizowało Stowarzyszenie Mniejszość Niemiecka z Olsztyna.

Zaproszenie do zaprezentowania się w Olsztynie przyjęli przedstawiciele mniejszości niemieckiej, litewskiej, ukraińskiej, romskiej, tatarskiej i białoruskiej. Można było m.in. obejrzeć tańce regionalne i występy muzyczne. W przerwach między występami, moderatorzy prezentowali mniejszości oraz poszczególne organizacje mniejszości narodowych i etnicznych.

Przygotowane były też stanowiska, na których każda z tych grup mogła zaprezentować wydawane przez siebie książki, czasopisma, informacje o swoich organizacjach, rękodzieło, potrawy, czy zdjęcia.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl