Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Rafał Bieńkowski | 2017-06-05 16:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Świątki – skuteczny atak na podium kolarzy z Olsztyna

Olsztyn24
Warmiński klasyk w Świątkach
Podczas „Warmińskiego Klasyku” w Świątkach kolarze Michelin Bloomnet Team zajęli aż cztery miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych.

To była już trzecia edycja Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego O Puchar Wójta Gminy Świątki. W sobotę (3.06) na starcie stanęło ponad 90 zawodniczek i zawodników z całego kraju. Jednym z czołowych zespołów podczas „Warmińskiego Klasyku” był Michelin Bloomnet Team. 

Olsztyński zespół szczególnie dobrze poradził sobie na dystansie 75 km w kategorii M30, w której pierwsze miejsce zajął Patryk Badura, a drugie Radomir Chmiel. Udany wyścig zaliczył też najmłodszy w ekipie ze stolicy Warmii i Mazur Jacek Sargalski, który w M20 również był drugi.
R E K L A M A
banner
Kolarze MBT znaleźli się też w czołówce na dystansie 25 km. Kazimierz Mydło był trzeci w kategorii M60, a tuż za podium w K30 uplasowała się z kolei Barbara Badura.

W kategorii open 75 km najlepszy okazał się w sobotę Ryszard Zawieruszyński (Oponeo), a w open 25 km Karol Olszewski (LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie).

Czwarty i ostatni już wyścig cyklu, którego stawką jest tytuł „Profesora Wyścigów Szosowych 2017”, odbędzie się 17 lipca w Brodnicy.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl