Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-06-06 17:33 | Rozmiar tekstu: A A A

„O Złote Piórko Kłobuka” w CEiIKu

Olsztyn24
Impreza w CEiIKu | Więcej zdjęć »
Po roku przerwy spowodowanej brakiem sponsorów, Zespół Pieśni i Tańca „Warmia” wspierany przez Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie, ponownie zorganizował Regionalny Konkurs Tańców Polskich „O Złote Piórko Kłobuka”. Przeprowadzenie imprezy było możliwe dzięki dotacji Urzędu Miasta Olsztyna na promowanie lokalnej twórczości i debiutantów artystycznych.

Na scenie Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, gdzie odbywał się konkurs, zaprezentowało się około 150 przedszkolaków z Przedszkoli Miejskich nr 1, 2, 10 i 40, Przedszkola w Bartągu, Przedszkola Publicznego Jarzębinki w Klewkach oraz Szkoły Podstawowej nr 30 w Olsztynie.

Mali tancerze rywalizowali w kategoriach: Przedszkolak i Debiut. Oceniane tańce to Polka, Krakowiak, Szot i Pofajdok. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni medalami, zaś najlepsze pary otrzymały dyplomy i puchary.
R E K L A M A
banner
Częścią wydarzenia był również Warmiński Przegląd Dziecięcych Dokonań Artystycznych. W przeglądzie zaprezentowały się zespoły taneczne i śpiewacze reprezentujące przedszkola uczestniczące w zorganizowanej przez „Warmię” imprezie.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
„O Złote Piórko Kłobuka” w CEiIKu

06-06-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl