Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-06-11 19:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Marsz Dla Życia i Rodziny w Olsztynie

Olsztyn24
Marsz Dla Życia i Rodziny w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Ulicami Olsztyna przeszedł dzisiaj (11.06) Marsz dla Życia i Rodziny. Podobne wydarzenia odbyły się w niemal 50 miastach w Polsce.

Przed olsztyńskim marszem jego uczestnicy wzięli udział w mszy świętej w kościele pw. NSPJ przy ul. Mickiewicza skąd przeszli na Plac Konsulatu Polskiego, a potem pod ratusz, na Plac Jana Pawła II. Marsz zakończył się w Parcu Centralnym, gdzie na uczestników czekał piknik z grochówką i pieczoną kiełbasą, a także akcentami muzycznymi.

Więcej o marszu na naszych zdjęciach i filmie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [4]
~stary malkontent / 2017-06-12 18:45
Do Anny - Oczywiście, że mój wybór wynika z umiejętności myślenia. Mity i bajki opowiadam młodszemu wnukowi. Tam jest wiele pięknych wzorców postępowania i życia. Starszy sam czyta. Ja nie zabraniam i nigdy nie będę zabraniał nikomu wiary w cokolwiek. Ale szanuję poglądy i wierzenia każdego człowieka. Wierzeń jest dużo. Ja swoim wyborem nie popisuję się i nie tworzę nacisków na innych. Do tego trzeba rzeczywiście dorosnąć. Dziękuję za odpowiedź.
~Anna do stary malkontent / 2017-06-12 17:02
Każdy wybiera ścieżkę swojego życia. Jesteś dorosły. To woj wybór. Ciekawa jestem tylko czy będziesz takim bohaterem w godzinę swojej śmierci, czy wtedy też tak ochoczo zdeklarujesz, że nie masz nic wspólnego z katolicyzmem... Pozdrawiam.
~stary malkontent / 2017-06-12 13:05
Mam 65 lat. Jestem 15 lat po rozwodzie. Moja kobieta też jest po rozwodzie 10 lat. Ja mam dwie córki a ona dwóch synów. Uważamy się za rodzinę. Dzieci nas szanują a wnuczęta kochają. Z katolicyzmem już dawno nie mam nic wspólnego właśnie przez poglądy takich jak Anna. Też kocham moją ojczyznę. Polska była tradycyjnie tolerancyjnym krajem. Bo żyli w niej mądrzy ludzie.
~Anna / 2017-06-11 22:06
Rodzina to tato, mama, dzieci. Innej opcji nie ma. Jeśli ktoś próbuje przekonać nas do innego modelu rodziny to nie ma do takich poglądów akceptacji. Polska to tradycyjny katolicki kraj. Kocham moją Ojczyznę za te wartości.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Marsz Dla Życia i Rodziny 2017 w Olsztynie

11-06-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl