Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-06-21 19:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Główny inspektor transportu drogowego w Olsztynie o przygotowaniach do wakacji i nie tylko

Olsztyn24
Główny inspektor transportu drogowego Alvin Gajadhur | Więcej zdjęć »
Ostatni dzwonek mijającego roku szkolnego 2016/2017 zabrzmi już w piątek, zatem służby mundurowe ze wzmożoną siłą przygotowują się do efektywnego czuwania nad bezpieczeństwem podróżujących w czasie wakacji.

Stan tych przygotowań był jednym z tematów konferencji prasowej z udziałem głównego inspektora transportu drogowego Alvina Gajadhura i wojewody Artura Chojeckiego, która odbyła się dzisiaj (21.06) w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo spotkania, podczas którego mówiono o przygotowaniu do akcji „Bezpieczne wakacje”, procedurze ważenie pojazdów w związku z możliwością występowania wysokich temperatur i niszczeniem nawierzchni dróg, a także w związku z modernizacją dróg i skargami mieszkańców na przeładowania pojazdów oraz ważenie pojazdów do 3,5 tony pod kątem przewidywanych zmian w Ustawie o Transporcie Drogowym i bieżącą sytuacją na drogach oraz przeciwdziałaniu manipulacjom czasem pracy kierowców.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa głównego inspektora transportu drogowego

21-06-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl