Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-06-21 22:22 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na kulturalną przygrywkę przed OLA

Olsztyn24
OLA
Lato za pasem, Olsztyńskie Lato Artystyczne zbliża się wielkimi krokami, zatem czas na kulturalną przygrywkę przed kulturalnym latem. W ostatnim tygodniu czerwca Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na wystawy, festyny i spotkania z kulturą. 

Malarstwo Janiny Brauer w Galerii Rynek

W piątek (23.06) o godzinie 18.00 w staromiejskiej Galerii Rynek odbędzie się wernisaż nowej wystawy. Do 21 lipca będzie można oglądać tam prace Janiny Brauer, absolwentki Hochschule Niederrhein w Krefeld (Niemcy).

Świętojański Festyn Osiedlowy

Na placu zabaw przy ul. Bloka, w sobotę (24.06) o godzinie 17.00 rozpocznie się Świętojański Festyn Osiedlowy, a w nim m.in.: koncerty Zespołu Wokalnego „Moderato” i Grupy Smyczkowej „Absolwent”, wystawa malarstwa, rodzinne warsztaty i puszczanie wianków. Impreza potrwa do godziny 20.00. Organizatorami są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Rada Osiedla Brzeziny.

Finał Pracowni Działań Animacyjnych „Spichlerz”

Prezentacja zrealizowanych działań, otwarcie nowej przestrzeni spotkań, pokaz filmu i zdjęć, wernisaż, muzyka, spotkanie z autorami wierszy, wspólne malowanie, literacki escape room i kreatywne zabawy – oto program finału Pracowni Działań Animacyjnych „Spichlerz” w skrócie. Wydarzenie podsumowujące odbędzie się w niedzielę (25.06) o godzinie 15.00 przy i w Spichlerzu przy ul. Piastowskiej 13.
R E K L A M A
banner
Dwie jubileuszowe wystawy w Galerii Amfilada

Prace Tadeusza Czaplińskiego i Lidii Sawczuk wypełnią galerię w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3. Wspólny wernisaż dwóch wystaw odbędzie się w piątek (30.06) o godzinie 18.00. Wystawy potrwają do 30 lipca.

Dyskusja „o incydentologii”

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza do staromiejskiej Galeria Rynek na spotkanie dotyczące nowej książki Marka Krajewskiego – socjologa, badacza kultury, sztuki i edukacji, z udziałem autora i Jędrzeja Kołakowskiego ze Stowarzyszenia Aktywności Społecznej „Młyn”. Prowadzenie: Emilia Konwerska. Początek o godz. 18.00 w piątek (30.06).

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl