Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-07-05 19:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Samorząd województwa rozdzielił środki dla inicjatyw trzeciego sektora

Olsztyn24
Jednym z beneficjentów jest olsztyńska Fundacja Szalony Krasnolud | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin podpisał dzisiaj (5.07) umowy z przedstawicielami regionalnych organizacji pozarządowych na realizację zadań wybranych w otwartym konkursie ofert, które samorząd województwa chce wesprzeć w roku 2017 w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów organizacji pozarządowych finansowanych z funduszy zewnętrznych.

Wybrane projekty realizowane są w zakresie rozwóju sektora pozarządowego województwa warmińsko-mazurskiego (w tym rozwoju wolontariatu), rozwoju aktywności społecznej oraz obywatelskiej młodzieży, a także działań w obszarze kultury mających wpływ na rozwój kapitału społecznego regionu.

Konkurs, który został rozstrzygnięty 20 czerwca, wpłynęły 23 oferty organizacji pozarządowych (17 z nich spełniło wymogi formalne). Do realizacji wybrano 8 ofert zgodnie z opinią komisji konkursowej. Wśród beneficjentów znalazły się dwie olsztyńskie organizacje - Fundacja Szalony Krasnolud (3 tys. zł) i Warmińsko-Mazurski Oddział Polskiego Związku Chórów i Orkiestr (7,5 tys. zł).
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podpisanie umów w Urzędzie Marszałkowskim [5.07.2017]

05-07-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl