Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
WMOSG | 2017-07-06 11:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Strażnicy graniczni z Warmii i Mazur najlepsi w biegu po plaży

Olsztyn24
Bieg po Plaży w Jarosławcu (fot. Paweł Breszka - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W niedzielę (2.07) w Jarosławcu odbył się XXVII Międzynarodowy Bieg po Plaży, w ramach którego zorganizowano Mistrzostwa Straży Granicznej w biegach przełajowych na dystansie 15 km.

Trudny odcinek po plaży, prawie 5 kilometrów pod wiatr, najszybciej pokonała drużyna z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w składzie: ppłk SG Roman Liśkiewicz z komendy oddziału z czasem 01:00:01, st. chor. SG Tomasz Kowalski z Placówki Straży Granicznej (PSG) w Olsztynie z czasem 00:56:24, st. chor. SG Marcin Balcer z PSG w Braniewie z czasem 01:04:05. To oni stanęli na najwyższym stopniu podium i zdobyli złoto.

W klasyfikacji indywidualnej funkcjonariuszy najlepszy był st. chor. SG Tomasz Kowalski z WMOSG, który wywalczył tytuł mistrza Straży Granicznej, a także zajął I miejsce w kategorii M-40.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl