Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-07-06 15:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowości w olsztyńskiej komunikacji miejskiej

Olsztyn24
 
Od 1 lipca obowiązuje nowy taryfikator opłat w komunikacji miejskiej w Olsztynie. Bilety miesięczne w nowej niższej cenie - 80 zł normalny i 40 zł ulgowy - są już dostępne w Punktach Obsługi Klienta ZDZiT, w automatach biletowych oraz na stronie internetowej Olsztyńskiej Karty Miejskiej. Teraz pasażerowie komunikacji miejskiej mogą skorzystać z nowej usługi i zakupić bilet sieciowy i 30-dniowy na telefon komórkowy.

- Dotychczas zakup na smartfona dotyczył wyłącznie biletów jednorazowych - mówi Paweł Pliszka, rzecznik prasowy ZDZIT. - Nowa usługa została uruchomiona w systemie moBILET.

Przed przystąpieniem do zakupu biletu pasażer musi dokonać jednorazowej rejestracji. Można to zrobić przez stronę www.mobilet.pl, wysyłając sms lub pobierając aplikację z dedykowanego sklepu w telefonie (szczegółowa instrukcja tutaj: https://www.zdzit.olsztyn.eu/pliki/aktualnosci/moBilet_sieciwki.pdf ). Po założeniu konta należy zasilić je odpowiednią kwotą. Można to zrobić na dwa sposoby: szybszy - za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub Pay U, dzięki któremu wpłacone środki dostępne są praktycznie natychmiast lub standardowo wykonać przelew na rachunek indywidualny.
R E K L A M A
banner
Przypominamy, że podczas wakacji akademickich tramwaj linii nr 3 będzie kursował wyłącznie rano i po południu, umożliwiając przede wszystkim dotarcie do pracy i powrót z pracy pracownikom Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Linia nr 3 nie będzie funkcjonować w soboty oraz niedziele i święta. Po zakończeniu wakacji, przywrócone zostanie funkcjonowanie linii w pełnym zakresie.

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl