Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-07-06 15:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Ostro, Zdrowo, Rockowo i w wersji Slow - OLA zaprasza

Olsztyn24
 
Przed nami - miejmy nadzieję - ciepły i słoneczny weekend, zatem czas najwyższy nastroić się kulturalnie i wziąć udział w nadchodzących wydarzeniach Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie wraz z partnerami zaprasza na:

Pierwsze staromiejskie spotkanie z szantą

Przez całe lato na scenie staromiejskiej i scenie nad Łyną odbywać się będą staromiejskie spotkania z szantą. Pierwsze z nich rozpocznie się już dzisiaj (6.07) o godzinie 19.00 i potrwa niemal do północy. Wstęp wolny.
R E K L A M A
banner
Łódeczki Conrada na Łynie i drzewach

Trwa rok Józefa Korzeniowskiego. Uczcijmy ten czas, tworząc niezwykłe łódeczki z papieru, z fragmentami tekstów pisarza, i zawieszając je na drzewach lub puszczając na Łynie. Na al. Gelsenkirchen (w razie niepogody Spichlerz) każdy będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę i stworzyć niepowtarzalny literacki klimat w przestrzeni miasta. Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie warsztaty odbędą się w piątek (7.07) o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Ostro, zdrowo i rockowo w amfiteatrze

To już 16. edycja tej popularnej imprezy, propagującej zdrowy i trzeźwy styl życia. Podczas tegorocznego koncertu Ostro, Zdrowo, Rockowo, który odbędzie się w piątek (7.07) o godzinie 18.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena, wystąpią: Mean Thai, Messa i Łydka Grubasa. Wstęp wolny.

„Kołłątowiada” – święto Starego Miasta

Konkursy, promocje w lokalach i sklepach, muzyka na żywo i więcej. W dniach 8-9 lipca na ul. Kołłątaja trwać będzie święto olsztyńskiej Starówki. Wstęp wolny.

Jubileuszowy koncert Collegium Musicum

Msza C-dur op. 86 oraz suita organowa Ludwiga van Beethovena wypełnią program koncertu jubileuszowego Olsztyńskiego Chóru Kameralnego „Collegium Musicum”, który odbędzie się w sobotę (8.07) o godz. 20.00 w bazylice konkatedralnej św. Jakuba. Wstęp wolny.

Slow Life Music Festival 2017

Zwolnij bieg i złap oddech przy dźwiękach najlepszej songwriterskiej muzyki! Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Slow Life Music Festival, a wraz z nią koncerty w Amfiteatrze im. Czesława Niemena. W niedzielę (9.07) wystąpią tam: Daniel Spaleniak, Henry David’s Gun, MaJLo i Buslav. Start o godz. 17.00.

Wykonawcy SLMF:

Daniel Spaleniak jest 24-letnim artystą pochodzącym z Łodzi, bezpośrednio związanym z muzyką od urodzenia. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory, wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku, w związku z czym jego utwory można usłyszeć w takich serialach jak The Path, Shut Eye, czy w popularnej produkcji Elementary.

Henry David's GUN to twór z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Artyści pozostają w nim wierni czemuś co można by było określić analogowo-akustycznym podejściem do muzyki MaJLo, czyli Maciej Milewski to wokalista, multiinstrumentalista i producent pochodzący z Gdańska. Zadebiutował w 2015 swoją EP pt. „Reverse”. Artysta zwinnie lawiruje pomiędzy elektroniką i nieco melancholijnym indie, okraszając wszystko subtelnym wokalem. Rezultatem tego jest wypracowane osobiste i alternatywne brzmienie.

Buslav - multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Prostota formy prowadzi tu bezpośrednio do istoty poruszanych treści. Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięki.

Bilety w cenie 30 zł do kupienia w Informacji Kulturalnej MOK, Galerii Rynek, na bilety.mok.olsztyn.pl / ticketpro.pl oraz w salonach Empik i MediaMarkt.

Zapraszamy! 

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl