Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-07-07 18:53 | Rozmiar tekstu: A A A

OHP oferują 400 miejsc pracy sezonowej w regionie

Olsztyn24

Młodzież zgłaszająca się do Ochotniczych Hufców Pracy oprócz usług z zakresu pośrednictwa pracy może korzystać również ze wsparcia doradców zawodowych oraz specjalistów ds. rozwoju zawodowego.

Rokrocznie z usług z zakresu pośrednictwa pracy oferowanych przez OHP korzysta wielu młodych ludzi w wieku od 15 do 25 roku życia, m.in. absolwenci szkół gimnazjalnych, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci, którzy są zainteresowani podjęciem zatrudnienia.

- Dla części młodych ludzi jest to pierwszy kontakt z pracą - mówi Marek Obrębski, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy. - Szukają pracy na okres wakacji, część z nich nie ma sprecyzowanych oczekiwań dotyczących stanowiska czy zakresu wykonywanych czynności.

Pośrednicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP na bieżąco pozyskują nowe miejsca pracy kierowane do młodzieży. Do końca czerwca pracodawcy z województwa warmińsko-mazurskiego zgłosili ok. 400 takich miejsc.
R E K L A M A
banner
- W sezonie letnim pracodawcy najczęściej poszukują pracowników na stanowiska kelnera, pomocy kuchennej, pracownika restauracji, pracownika lodziarni, pokojówki, zbieracza owoców, sortowacza, sprzedawcy, kolportera ulotek, animatora zabaw z dziećmi, hostessy, personelu pomocniczego w branży handlowej - dodaje Obrębski. - Posiadamy również oferty pracy za granicą.

Młodzież zgłaszająca się do OHP, oprócz usług z zakresu pośrednictwa pracy, może korzystać ze wsparcia doradców zawodowych oraz specjalistów ds. rozwoju zawodowego. Specjaliści pomagają w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, przygotowują do rozmów kwalifikacyjnych, badają predyspozycje zawodowe itp. Młodzież, która nie posiada kwalifikacji zawodowych lub planuje je zmienić, może skorzystać z oferty kursów i szkoleń realizowanych przez Ośrodki Szkolenia Zawodowego OHP.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl