Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-07-17 17:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Urząd Marszałkowski z odnowionym certyfikatem ISO

Olsztyn24
Przekazanie certyfikatu (fot. UM)
Marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin odebrał dzisiaj (17.07) z rąk prezesa Polskiej Izby Handlu Zagranicznego Certyfikacja Artura Szwocha certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015-10.

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego nieprzerwanie od 11 lat utrzymuje i doskonali System Zarządzania Jakością, mając tym samym prawo do legitymowania się certyfikatem ISO 9001. W 2015 roku pojawiła się nowa wersja normy, do której urząd marszałkowski przeszedł proces dostosowania.

- Jest to bardzo dla nas ważny certyfikat – mówił podczas spotkania marszałek Brzezin. - Przyznanie tego certyfikatu to dowód na to, że pracujemy na najwyższym poziomie. Podjęliśmy te wyzwanie, jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że certyfikatu nie otrzymujemy na zawsze.
R E K L A M A
banner
Obecnie Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego należy do grona pierwszych urzędów samorządowych w Polsce legitymujących się certyfikatem opartym na nowej normie ISO 9001. 

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl