Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Rafał Bieńkowski | 2017-07-17 21:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Efektowne wygrane olsztynian w Bartoszycach i Brodnicy

Olsztyn24
Michelin Bloomnet Team mieli pracowity weekend (fot. MBT - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Kolarze Michelin Bloomnet Team odegrali główne role podczas kryterium w Bartoszycach i XIII Memoriału Czesława Popławskiego w Brodnicy.

To był kolejny pracowity weekend dla olsztyńskiej grupy. Na pierwszy ogień poszło sobotnie kryterium szosowe w Bartoszycach organizowane m.in. przez Klub Kolarski „Rant”. Kolarze mieli do pokonania 16 km i najlepiej z tym dystansem poradzili sobie właśnie zawodnicy Michelin Bloomnet Team, którzy w kategorii masters zajęli całe podium. Pierwsze miejsce „wykręcił” Łukasz Dudko, drugi był Patryk Badura, a trzeci Marek Trzeszczkowski.

Niedziela to już Brodnica i XIII Memoriał Czesława Popławskiego. W województwie kujawsko-pomorskim też zakończyło się wygraną. Pierwsze miejsce w kategorii open na dystansie 68 km zajął Radomir Chmiel (1:39:35.20). Dało mu to jednocześnie drugie miejsce w klasyfikacji końcowej całego cyklu, na który – przypomnijmy – oprócz wyścigu w Brodnicy, składały się też imprezy w Bobrowie i Świątkach.
R E K L A M A
banner
Pozostali zawodnicy zaprezentowali solidną formę: Patryk Badura – 7., Marcin Wojtal – 11., Jacek Sargalski – 25., Marek Trzeszczkowski – 26. Michelin Bloomnet Team walczył też w Brodnicy na dystansie 34 km. Tutaj 12. miejsce w kategorii open zajął Kazimierz Mydło, a 29. była Barbara Badura. Tego dnia ten wynik dał jej jednocześnie wygraną w kategorii.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl