Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
WBP | 2017-07-18 15:06 | Rozmiar tekstu: A A A

„Czytaj-Graj-Pamiętaj” - WBP zaprasza na chwilę relaksu z książką, grami i nie tylko

Olsztyn24
 
Okres wakacyjny na swoje prawa. Dorośli biorą urlopy, dzieci i młodzież mają długą przerwę od zajęć szkolnych. My bibliotekarze chcemy w ten wakacyjny czas tym bardziej pokazać, że biblioteka jest miejscem spotkań pobudzających różne pasje.

Dlatego właśnie zapraszamy wszystkich do rozbudzania w sobie, trochę przez zabawę, trochę przez naukę, pasji do poznawania naszego regionu. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do odkrywania tajemnic Olsztyna i regionu. Podczas tegorocznej akcji „Czytaj-Graj-Pamiętaj” (20.07, godz. 11.00-13.00 w Starym Ratuszu WBP) będziemy chcieli przybliżyć w iście wakacyjny sposób nasze zbiory związane z regionem.

W ramach gry „Olsztyńskie memorki”, czy „Herby naszych miast” będzie można sprawdzić swoją spostrzegawczość, a podczas zabawy bierkami regionalnymi swoją sprawność. Nie zabraknie także zagadek związanych z regionem przy wykorzystaniu dawnych zabaw podwórkowych. Dla miłośników nowych technologii Pracownia Regionalna przygotowała QR kody do Bibliografii Warmii i Mazur.
R E K L A M A
banner
Na każdego uczestnika, który weźmie udział w zabawie, czekają nagrody książkowe!

Nic co regionalne nie jest nam obce!

Program:

Gry: „Intruz”, bierki regionalne, „Olsztyńskie memorki”, „Herby naszych miast”, „Rozwiąż zagadki z Łapki”,

Zabawy plastyczne i interaktywne o tematyce regionalnej

oraz

Ukryte między słowami – konkurs literacki

QR kody do Bibliografii Warmii i Mazur.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl