Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2017-07-18 16:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Po turnieju w Laponii odwiedzili prezydenta

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w olsztyńskim ratuszu (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Młodzi piłkarze promowali Olsztyn w partnerskim Rovaniemi. Po powrocie z turnieju Santa Claus Cup zawodników z Gimnazjum nr 12 zaprosił do siebie prezydent miasta.

Nie ma wątpliwości, że to była doskonała promocja stolicy Warmii i Mazur. Młodzi olsztyńscy piłkarze podczas turnieju rozegranego między 3 a 8 lipca wygrali pięć z sześciu meczów. Dzisiaj (18.07) odwiedzili w ratuszu prezydenta Olsztyna.

- Wymiana sportowa, szczególnie z udziałem młodzieży szkolnej, jest jednym z najważniejszych obszarów naszej współpracy z miastami partnerskimi – podkreśla Piotr Grzymowicz.
R E K L A M A
banner
W turnieju wzięło udział 16 zawodników z Gimnazjum nr 12, którym towarzyszyli trener Janusz Czerniewicz i opiekun Paulina Rogowska. Sukces piętnastolatków z Olsztyna jest tym bardziej znaczący, że rywalizowali z zawodnikami o rok starszymi.

- Miło było popatrzyć, jak chłopcy dają sobie radę z dominującymi posturą rywalami – wspomina dyrektor ratuszowej promocji Krzysztof Otoliński, który przy okazji turnieju otworzył w Rovaniemi wystawę „Mikołaj Kopernik 1473-1543” przygotowaną z okazji niedawnych 500. rocznic przybycia Kopernika do Olsztyna i powstania jego słynnej tablicy astronomicznej.

Na spotkaniu w ratuszu młodzi piłkarze pokazali prezydentowi Grzymowiczowi prezentację z wyjazdu. Nie zabrakło w niej migawek z turnieju, ale również obrazków z ciekawej podróży przez kraje nadbałtyckie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl