Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d/k | 2017-07-23 11:24 | Rozmiar tekstu: A A A

W Olsztynie trwają Dni Jakubowe

Olsztyn24
Jedną z atrakcji Dni Olsztyna jest Jarmark Jakubowy | Więcej zdjęć »
W Olsztynie od piątku (21.07) trwa jedna z flagowych imprez Olsztyńskiego Lata Artystycznego - Dni Jakubowe (Dni Olsztyna z Dobrą Energią). Organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury festiwal jest dorocznym świętem miasta. Tegoroczna edycja zakończy się we wtorek 25 lipca.

Świętowanie na scenie staromiejskiej rozpoczęto animacjami i zabawami dla dzieci przygotowanymi przez Warmiolandię oraz koncertami - recitalem Leszka Biłasa i występami zespołów Green Hill, a także Mamadou & Sama Yoon.

Sobota natomiast upłynęła familijne, na warsztatach plastycznych „Strachy na wróble”, bębniarskich z Djembe Kings i pokazie flamenco studenckiego zespołu tańca Los Mariscos. Odbyły się również koncerty: Wszyscy Jemy Chmury (laureatów konkursu Fest Muza 2015), Magdaleny Piotrowskiej i Macieja Lubienieckiego, jak również Urszuli Stosio („Dźwiękotearpia orientalna”) i zabawa taneczna z DJ Tomasitto.
R E K L A M A
banner
Tradycyjnie już Dniom Jakubowym towarzyszy Jarmark Jakubowy, który jest wspaniałą popularyzacją sztuki ludowej i rzemiosła - nie tylko z Warmii i Mazur. Ofertę handlową zapewniają kupcy z różnych stron kraju. Skorzystać z niej można jeszcze dzisiaj (23.07). Również na dzisiaj przygotowano ciekawy program artystyczny (po szczegóły zapraszamy do zakładki „Co?Gdzie?Kiedy?”). We wtorek (25.07) natomiast w bazylice konkatedralnej św. Jakuba odbędzie się Koncert Jakubowy.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Jarmark Jakubowy 2017

»

22-07-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl