Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2017-07-25 19:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Rowerami po gminie Biskupiec

Olsztyn24
Rowerowa wycieczka po gminie Biskupiec | Więcej zdjęć »
Prawie 50 osób wzięło udział w kolejnej rowerowej wycieczce po gminie Biskupiec. Wycieczkę poprowadził przewodnik PTTK Krzysztof Kowalski.

W niedzielę (23.07) z Biskupca ruszyła wycieczka szlakiem Lucjana Steinhagena – duchownego, który pełnił posługę w Biskupcu, Raszągu, Czerwonce i innych miejscowościach na terenie Warmii i Mazur. Trasa była miejscami trudna, ale uczestnicy dali radę i dotarli do końca. Po drodze zobaczyli m.in. kościół ewangelicko-augsburski w Raszągu, kamień graniczny wyznaczający granice Warmii oraz znaleźli się w miejscu, które znajduje się 210 metrów nad poziomem morza (w okolicach Botowa). Podczas wycieczki były konkursy z nagrodami i ognisko.

- Już niedługo będzie można śmiało powiedzieć, że Biskupiec stoi wycieczkami rowerowymi i historią - cieszy się burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski. – Byłem z uczestnikami co prawda tylko na ognisku, bo niestety brakło mi czasu by przejechać z nimi tę 30-kilometrową trasę, ale widziałem ich zadowolenie w oczach.
R E K L A M A
banner
Kolejna wyprawa planowana jest na 13 sierpnia.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl