Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2017-07-26 10:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Nie dajmy się deszczowi z OLA!

Olsztyn24
 
Olsztyn zalewany jest litrami deszczu, jednak Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie wzywa do przeciwstawienia się kiepskiej pogodzie z Olsztyńskim Latem Artystycznym. M.in. Rap Festiwal, koncerty i występ Kabaretu Młodych Panów oderwie nas od ponurej aury. Trzy dni Rap Festiwalu

Przed nami (27-29.07) kolejna edycja popularnej imprezy. W programie nie to samo, ale więcej! Trzy dni koncertów i całe mnóstwo akcji towarzyszących, m.in.: pojedynek b-boyów, bitwa freestylerów czy warsztaty skateboardingowe. Na scenie m.in. Tede, Te-Tris czy Łona i Webber. Szczegółowy rozkład jazdy na mok.olsztyn.pl. Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia finansowanego ze środków Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Staromiejskie spotkania z szantą
R E K L A M A
banner
Przez całe lato na scenie nad Łyną odbywają się staromiejskie spotkania z szantą. Kolejne już w czwartek 27 lipca o godz. 19.00, potrwa niemal do północy. Wstęp wolny. Organizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Klub SARP, Restauracja Karczma Jana, Piccadilly Pub, Stara Fabryka Pub, Cukiernia Tyszkiewicz.

Potańcówka przy muzyce na żywo

30 lipca odbędzie się kolejna, choć pierwsza tegorocznego lata potańcówka przy muzyce na żywo, organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. O godz. 19.00 na ul. Rodziewiczówny usłyszymy muzykę etniczną różnych kultur. Zgromadzonych (dorosłych i dzieci) czeka wspaniała zabawa. Zagra i poprowadzi tańce Kapela Zgodki. Wstęp wolny.

Kabaret Młodych Panów w programie „Bogowie”

„Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie!” – żartują członkowie Kabaretu Młodych Panów na swojej stronie internetowej. W niedzielę (30.07) o godz. 19.30 grupa zaprezentuje w olsztyńskim amfiteatrze swój najnowszy program „Bogowie”, który – jak twierdzą – rozwiewa troski.

Bilety w cenie 45 zł do kupienia:
Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
bilety.mok.olsztyn.pl

Olsztyńskie Koncerty Organowe 2017

Trwa 39. edycja Olsztyńskich Koncertów Organowych im. Feliksa Nowowiejskiego. W niedzielę (30.07) o godz. 20.00 w bazylice konkatedralnej św. Jakuba na Starym Mieście odbędzie się kolejny koncert – wystąpi Olgierd Wysocki (organy). Wstęp wolny. Więcej informacji nt. tego i kolejnych koncertów, których organizatorami są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Parafia Archikatedralna św. Jakuba, na mok.olsztyn.pl.

Spektakl „Krasicki – w ruinach bajek”

Słowo i ruch. Abstrakcja i teatr formy. Zwieńczenie pracy warsztatowej grupy teatralnej „Teatroholicy”, działającej przy Olsztyńskim Teatrze Lalek. W poniedziałek (31.07) lipca o godz. 22.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena odbędzie się spektakl „Krasicki – w ruinach bajek”. Wstęp wolny. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Olsztyński Teatr Lalek.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl