Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-07-26 14:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Cezary Zamana zaprasza do Olsztyna na rowery

Olsztyn24
Konferencja prasowa w Urzędzie Miasta Olsztyna | Więcej zdjęć »
Już po raz siódmy Cezary Zamana odwiedzi Olsztyn ze swoim cyklem rowerowych maratonów MTB. Do udziału w niedzielnych (30.07) zawodach Cisowianka Mazovia MTB Maraton i kibicowania ich uczestnikom zachęcali dzisiaj (26.07) podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Olsztyna prezydent Piotr Grzymowicz, organizator zawodów Cezary Zamana i dyrektor olsztyńskiego OSiR Jerzy Litwiński.

Podobnie jak rok temu, rowerowe miasteczko, start i meta zawodów ulokowane zostaną na terenie Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy ul. Sielskiej 38. Jak podkreślał Cezary Zamana, ta lokalizacja ma nie tylko walory widokowe, ale pozwala tak poprowadzić rowerowe trasy, by kolarze nie utrudniali ruchu drogowego.

Organizator zatroszczył się nie tylko o uczestników zawodów, ale również przygotował atrakcje dla kibiców i osób towarzyszących kolarzom. Podczas maratonu obecna będzie ekipa Eska Summer City, która zatroszczy się o osoby odwiedzące tego dnia plażę nad jeziorem Ukiel. Będzie zabawa przy dobrej muzyce i konkursy z nagrodami. Dla dzieci zorganizowany zostanie specjalny wyścig MiniMini+ Mazovia. Na starcie pojawi się znana wszystkim dzieciom z ekranów telewizyjnych rybka MiniMini. Będą dodatkowe konkursy dla najmłodszych i upominki od stacji MiniMini+, która jest patronem wyścigów dla najmłodszych.
R E K L A M A
banner
Dorośli i starsze dzieci będą mogli się ściągać na czterech zróżnicowanych dystansach: Hobby (7 km), Fit (30 km), Mega (56 km) i Giga (84 km). Zawody skierowane są do wszystkich ludzi dbających o swoje zdrowie i kondycję, a trasy przygotowane zostaną w taki sposób, aby każdy bez względu na poziom sportowy mógł się na nich dobrze bawić.

Dzieci startujące na dystansie Hobby mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami w namiocie firmy MAYERSPORT. Podczas zawodów od godziny 12:00 będą tam organizowane konkursy z nagrodami! Aby wziąć udział w zabawie niezbędny będzie numer startowy na cykl Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Organizator przygotował także specjalną klasyfikacja dla mieszkańców Olsztyna. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć.

O odpowiednie nawodnienie zawodników podczas sportowej rywalizacji zadba sponsor tytularny zawodów – naturalna woda mineralna Cisowianka. Na najmłodszych sportowców czekać będzie MOJA PIERWSZA CISOWIANKA natomiast na dorosłych zawodników Cisowianka w sportowej butelce 0,7 litra.

Program niedzielnej (31.07) imprezy Cisowianka Mazovia MTB Marathon przedstawia się następująco:

» 8.00-11.30 - zapisy w Biurze Zawodów
» 10.15 - ustawianie zawodników w sektorach startowych na dystansie Hobby i ich opiekunów
» 10.20 - start dystansu Hobby
» 11.00 - ustawianie zawodników w sektorach startowych (dystanse Fit, Mega, Giga)
» 11.30 - start dystansów Fit, Mega, Giga
» 12.30 - dekoracja dystansu Hobby
» 12.40 - dekoracja mieszkańców na dystansie Hobby
» 14.00 - dekoracja dystansu Fit
» 14.10 - dekoracja mieszkańców na dystansie Fit
» 14.20 - dekoracja dystansu Mega
» 14.30 - dekoracja mieszkańców na dystansie Mega
» 15.30 - dekoracja dystansu Giga
» 15.40 - dekoracja mieszkańców na dystansie Giga
» 16.00 - zakończenie

Więcej o imprezie w naszej wideorelacji z konferencji prasowej w Urzędzie Miasta.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa przed Cisowianka Mazovia MTB Maraton w Olsztynie

26-07-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl