Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-07-31 11:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Młodzi Panowie z kabaretową wizytą na OLA

Olsztyn24
Kabaret Młodych Panów | Więcej zdjęć »
Olsztyńskie Lato Artystyczne trwa w najlepsze. Flagowy festiwal kultury i rozrywki Warmii i Mazur dotarł już do półmetka, rozśmieszając publiczność zgromadzoną wczorajszego (30.07) wieczoru w Amfiteatrze im. Czesława Niemena na występie rybnickiego Kabaretu Młodych Panów.

Kabaret zaprezentował się programie pt. „Bogowie”, o którym jego członkowie mówią:

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia. Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie. Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj – Twoje szczęście jest w Twoich rękach.
R E K L A M A
banner
Czy tak rzeczywiście sie stało? Publiczność wychodziła po seansie widocznie zadowolona i rozluźniona, zatem powyższe stwierdzenie nie było na wyrost. Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo fragmentów występu, który został ciepło przyjęty i okraszony dwoma bisami.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: Kabaret Młodych Panów na Olsztyńskim Lecie Artystycznym

»

30-07-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl