Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-08-22 14:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Maluchy w Akademii Warmiaka z MBP

Olsztyn24
Dzieci spotkały się z Beatą Sarnowską, autorką książki dla najmłodszych „Wielka afera w teatrze lalek” | Więcej zdjęć »
Od 16 sierpnia w Olsztynie trwa Akademia Warmiaka - propozycja Stowarzyszenia Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie skierowana do najmłodszych olsztynian, mająca na celu pozwolić jej uczestnikom na nowo odkryć historię, kulturę oraz tradycję Warmii i Mazur. 

Akademia Warmiaka to cykl warsztatów (literackich, plastycznych, gwary warmińskiej, teatralnych i muzycznych) oraz inicjatyw kulturalnych przygotowanych dla czytelników w każdym wieku. Dzisiaj (22.08) na przykład zaproszono dzieci na spotkanie z Beatą Sarnowską, autorką książki dla najmłodszych „Wielka afera w teatrze lalek”. Maluchy m.in. rozwiązywały teatralne zagadki i wykonały własnoręcznie kolorowe kukiełki.

W kolejnych dniach w programie akademii są jeszcze warsztaty teatralne (prowadzenie: Teatr Form Niezależnych Korzunowicz),
» 23.08 – Filia nr 5, godz. 10.00
» 30.08 – Filia nr 13, godz. 10.00
R E K L A M A
banner
oraz warsztaty muzyczne (prowadzenie: Ania Broda),
» 24.08 – Filia nr 5, godz. 10.00
» 25.08 – Filia nr 5, godz. 10.00.

Zwieńczeniem akademii i jednocześnie pożegnaniem wakacji będzie piknik familijny na placu zabaw na osiedlu Nagórki (Ogród Jordanowski, ul. Barcza), który odbędzie się 31 sierpnia.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Mama / 2017-08-24 08:00
Szanowne Panie opiekunki grup, zdejmujcie przed zajęciami kamizelki odblaskowe dzieciom. Czemu same w nich nie siedzicie? Po pierwsze jest to mało wygodne i nieestetyczne na zdjęciach, ponadto dzieciom jest w nich gorąco. Proszę założyć i samemu się przekonać!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl