Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-09-08 22:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Bezpieczny Olsztyn z Katarzyną Jamróz już jutro

Olsztyn24

Prezydent Olsztyna zaprasza jutro (9.09) na Stare Miasto, gdzie o godzinie 14.00 rozpocznie się impreza z cyklu „Bezpieczny Olsztyn”. Tego typu wydarzenie organizowane jest w Olsztynie po raz 17. Tradycyjnie tematycznie związane będzie z szeroko pojętym bezpieczeństwem.

W programie koncerty, konkursy z nagrodami oraz pokazy sprawnościowe służb ratowniczych, które poza swoimi umiejętnościami zaprezentują specjalistyczny sprzęt. Nie zabraknie też dobrej muzyki i tańca.

W pierwszej części imprezy, na scenie staromiejskiej, zagra Świąteczna Kapela z Dobrego Miasta. Tu również zobaczymy taneczne show w wykonaniu Studia Tańca Monstars. Wieczorem, w Amfiteatrze im. Czesława Niemena, wystąpi Sara Szymczak z zespołem, a gwiazdą wieczoru będzie Katarzyna Jamróz z zespołem. Koncert wzbogaci pokaz tańca współczesnego w wykonaniu tancerzy Rave Dance Studio.
R E K L A M A
banner
Impreza to jedno z działań realizowanych w ramach programu „Bezpieczny Olsztyn”. Jego idea zrodziła się 17 lat temu, a celem była poprawa bezpieczeństwa w Olsztynie poprzez popularyzację odpowiednich zachowań.

Olsztyn
Komentarze [3]
~do Kazik / 2017-09-10 23:47
Malkontentem to jesteś ty gościu. Ja nie znam nikogo komu podoba się polityka dotycząca rozwiązań komunikacyjnych w Olsztynie. Może dlatego, że nie znam Grzymowicza, jego rodziny, działaczy PSL i PO.
~Kazik / 2017-09-09 15:02
Malkontentom zawsze pod górkę...
~Będę kandydować na predydenta / 2017-09-08 23:18
Czy można jeszcze bardziej zakpić z mieszkańców? Zamknąć całe miasto, rozkopać wszystko, remonty prowadzić w ślimaczym tempie i ......... zorganizować imprezę "bezpieczny Olsztyn".
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl