Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MC/D. | 2017-09-20 20:10 | Rozmiar tekstu: A A A

20-lecie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Rodziny w Olsztynie

Olsztyn24
Uroczystość odbyła się w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka | Więcej zdjęć »
W kościele pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie odbyła się dzisiaj (20.09) celebracja 20-lecia działalności Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Rodziny.

W gronie gości uroczystości znaleźli się prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, wojewoda Artur Chojecki, metropolita warmiński abp Józef Górzyński i kurator oświaty Krzysztof Marek Nowacki.

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Olsztynie wchodzi w skład Katolickiego Zespołu Edukacyjnego im. Świętej Rodziny w Olsztynie, składającego się z czterech placówek oświatowych, do których uczęszcza ponad pięciuset uczniów. Szkoła powstała przy zaangażowaniu Stowarzyszenia Świętej Rodziny. Pierwsze kroki stawiała oferując jedną klasę ośmiorgu dzieciom. Obecnie żaków jest w niej ponad dwustu.
R E K L A M A
banner
Podczas uroczystości nie zabrakło wystąpień okolicznościowych, życzeń i kwiatów. Odbył się również koncert przygotowany przez szkolną społeczność.

Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~ / 2017-09-21 16:23
Wspaniala szkola wybitni naucztyciele wielkie dzięki Bogu za ten dar
~Irena , znajoma rodziny Weroni / 2017-09-21 15:46
Na zdjęciach odnalazłam moją Weroniczkę . Kochana dziewczyna , taka subtelna . Pochodzi ze wspaniałej rodziny . Serdecznie pozdrawiam , jestem dumna .
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl