Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-09-22 18:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Miasto ogłosiło konkurs na logo Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa

Olsztyn24
 
Na początku września w ratuszu podpisano umowę dotyczącą budowy Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa. Teraz miasto ogłasza konkurs na stworzenie znaku graficznego, który będzie je symbolizować, identyfikować w sieci i w materiałach drukowanych.

- Zadaniem uczestników jest stworzenie logo w dwóch wariantach - mówi Paweł Micek z Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności. - Samego symbolu oraz symbolu wraz z typografią. Znak ma być łatwy do zapamiętania i rozpoznania oraz funkcjonować w wersji kolorowej i czarno-białej. Do projektu autor musi dołączyć podstawową księgę znaku.

Konkurs rusza w poniedziałek (25.09) i potrwa do 23 października. Projekt wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyna. Zwycięzcę wyłoni komisja konkursowa, której przewodniczyć będzie prezydent Olsztyna. Przy ocenie ważna będzie czytelność przekazu i estetyka. Dodatkowe punkty przyznawane będą również za oryginalne podejście do tematu.
R E K L A M A
banner
Laureata konkursu poznamy 24 listopada. Autor zwycięskiej pracy otrzyma 5 tys. zł.

Komentarze [3]
~logo? / 2017-09-25 19:39
sałatka z buraków i arbuzów
~Mary / 2017-09-25 15:33
Miasto powinno ogłosić konkurs na logo najbardziej zaniedbanego i rozkopanego miasta Warmii. Proponuję psią kupę na torowisku.
~olsztyniak / 2017-09-23 17:53
Uwaga!!! Od prawie godziny w centrum Olsztyna wyją syreny alarmowe stalym modulowanym dźwiękiem (alarm przeciwlotniczy). Źródło dzwieku: dawny wieżowiec Gazety Olsztyńskiej róg Dworcowej i Towarowej. Wielki niepokój mieszkańców. Dzieci płaczą. Nie ma absolutnie żadnej informacji na stronie Policji, obrony cywilnej ani urzędu miasta. Po telefonie pod 112 wiem, że to awaria. Skandal! Miasto i służby nie mają kontroli nad systemem alarmowym dużego miasta, a zajmuja się takim bzdurami jak logo!!! Kto za to odpowiada?? Oczekujemy dymisji, choc trudno w to uwierzyć przy takich niemrawych i uleglych wladzy mediach jak olsztyńskie... Zajmijcie się tym proszę.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl