Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-09-22 20:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Będzie się działo! MOK zaprasza

Olsztyn24
 
Pogoda olsztynian nie rozpieszcza, zatem postanowił to zrobić Miejski Ośrodek Kultury, który wraz z partnerami zaprasza na kulturalny tydzień. Początek już jutro.

Święto Latawca w Parku Kusocińskiego

Zawody o Puchar Osiedla Pojezierze, gry i zabawy z Warmiolandią oraz rodzinne warsztaty czekają na spacerowiczów, którzy odwiedzą Park Kusocińskiego w sobotę (23.09) w godzinach 13.00-16.00. Wstęp wolny. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Rada Osiedla Pojezierze.

Międzynarodowy Dzień Głuchych

W niedzielę (24.09) o godz. 13.00 na scenie staromiejskiej, w Galerii Rynek i Spichlerzu odbędzie się festyn integrujący osoby z wadą słuchu w ramach Międzynarodowego Dnia Głuchych. W programie m.in. występy, warsztaty i punkty konsultacyjne. Wstęp wolny. Organizacja: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Stowarzyszenie Rehabilitacji i Pomocy Osobom z Wadą Słuchu POKONAĆ CISZĘ, Fundacja DŹWIĘKI CISZY we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Festyn osiedlowy przy ul. Bajkowej

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie i Rada Osiedla Pieczewo zapraszają na osiedlowy festyn, który odbędzie się w niedzielę (24.09) w godzinach 13.00-18.00 w Parafii Matki Boskiej Fatimskiej. W programie koncerty grup L.U.C.A. i Szkiełko i Oko z Pałacu Młodzieży, pokazy taneczne zespołów Osiedlowego Domu Kultury SM „Jaroty”, konkursy i konkurencje z nagrodami oraz III Bieg Parafialny. Wstęp wolny.

Muzyczny „Bieg na sześć łap” w Galerii Sowa

Muzyczny „Bieg na sześć łap” to wydarzenie, podczas którego olsztyńscy artyści umilają czas, a wy - jako bilet wstępu - przynosicie jedzonko dla Bezdomniaczków. W niedzielę (24.09) od godziny 17.00 w Galerii Sowa odbędzie się impreza, na którą wstępem jest cegiełka na rzecz zwierzaków z olsztyńskiego schroniska.

8. Filozofia Filmowo

„Rośliny, zwierzęta, ludzie” – pod takim hasłem w dniach 26-29 września w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena odbędzie się ósma edycja Filozofii Filmowo, czyli kolejne spotkanie dwóch dziedzin, przybliżające problematykę filozoficzną, atrakcyjnie i nowatorsko. W finale Filozofia Filmowo Party w klubie „Mech” z koncertem Galactic Lutra. Wstęp wolny. Organizatorami są: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Filozofia Filmowo, 15. Olsztyńskie Dni Nauki. Festiwal sfinansowany ze środków Gminy Olsztyn.

Kolejny spacer z Muzeum Nowoczesności

Szlakiem olsztyńskich stacji eżektorowych, w piątek (29.09) wyruszy Rafał Bętkowski, na wspólny spacer zapraszając wszystkich miłośników historii regionu. Będzie można poznać lokalizacje podziemnych przepompowni innowacyjnego systemu kanalizacji pneumatycznej Shone’a, uruchomionego w Olsztynie w 1899 roku. Start o godz. 12.00 przy Muzeum Nowoczesności. Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia w ramach Europejskiej Nocy Naukowców jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl