Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-10-19 23:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Kulturalna końcówka tygodnia w MOK

Olsztyn24

Startuje 15. Objazdowy Festiwal Filmowy „Watch Docs”, czyli jedna z największych na świecie imprez filmowych, poświęconych prawom człowieka. W dniach 20–22 października w sali kameralnej Kamienicy Naujacka zostanie zaprezentowanych kilkanaście starannie wyselekcjonowanych filmów dokumentalnych z całego świata, których tematem są szeroko rozumiane prawa człowieka.

W programie 11 filmów oraz dyskusje nt. sztuki, populizmu i resocjalizacji. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Program dostępny jest w zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”. Współorganizatorem wydarzenia jest Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Wydarzenie współfinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2017”.

Nie da się wytłumaczyć fenomenu Brela. Możemy tylko spróbować zrozumieć, czego szukał człowiek, czego szukał artysta... MOK zaprasza na wysmakowany wieczór z twórczością gniewnego Belga. Piosenki francuskie w aranżacjach Roberta Bielaka zaśpiewa Marta Andrzejczyk. Recital Kolacja z Brelem 22 października o godzinie 17.00 w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena.
R E K L A M A
banner
UWAGA: Bezpłatne karty wstępu na recital do odbioru w Informacji Kulturalnej i Galerii Rynek

Organizacja: Stowarzyszenie Scena Babel, Centrum Polsko-Francuskie Côtes D’Armor – Warmia i Mazury.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Olsztyna.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl