Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-10-31 21:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Podsumowano tegoroczną edycję „Olsztyn. Aktywnie!”

Olsztyn24
Podsumowanie projektu „Olsztyn. Aktywnie!” 2017 | Więcej zdjęć »
Ósma już edycja akcji „Olsztyn. Aktywnie!” dobiega końca. Organizatorzy akcji zdecydowali więc o podsumowaniu tegorocznych dokonań. Kameralna uroczystość w tej sprawie odbyła się dzisiaj (31.10) w restauracji Casablanka.

W tym roku po raz pierwszy zmieniła się formuła wyłaniania operatora akcji. Ratusz zrezygnował z ogłaszania przetargu, a zlecił wykonanie tego zadania organizacji pozarządowej jaką jest Warmińsko-Mazurski Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego. PTTK przedstawiło miastu ofertę, w której wykorzystywało nie tylko swoich członków i własne doświadczenia, ale także zaangażowało podmioty zewnętrzne, chcące promować swoje oferty w zakresie aktywnego wypoczynku w ramach projektu „Olsztyn. Aktywnie!”.

Podczas dzisiejszej uroczystości najbardziej zaangażowani w realizację projektu „Olsztyn. Aktywnie!” z rąk wiceprezydent Olsztyna Haliny Zaborowskiej-Boruch i prezesa Warmińsko-Mazurskiego Oddziału PTTK Mariana Juraka odebrali pisemne podziękowania i drobne upominki.
R E K L A M A
banner
Więcej o przebiegu uroczystości w naszej wideorelacji z wydarzenia.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podsumowanie akcji „Olsztyn. Aktywnie!” 2017

31-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl