Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-11-10 16:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany w komunikacji miejskiej i zamknięte ulice w Święto Niepodległości

Olsztyn24
 
W związku z wojewódzkimi obchodami Święta Niepodległości wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu oraz w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Jutro (11.11) świętować będziemy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z zaplanowanymi na ten dzień obchodami niektóre z ulic zostaną zamknięte dla ruchu. Utrudnienia obejmą ulice Staszica-Stare Miasto-Staromiejską-11 Listopada-Piłsudskiego-Głowackiego-plac Solidarności, którymi przemaszeruje kompania honorowa oraz mieszkańcy Olsztyna. Korowód będzie przemierzał ulice około południa. Wymienione wyżej ulice oraz pl. Solidarności będą zamknięte od 11.00 do 14.00.

Utrudnienia w ruchu mogą wystąpić również na ul. Obiegowej, gdzie będą zaparkowane pojazdy wojskowe biorące udział w paradzie. Ograniczenia mogą wystąpić między 12.00 a 14.30.

Zmiany w organizacji ruchu pojawią się także na ulicy Sielskiej, w związku z I Olsztyńskim Biegiem Niepodległości. Na czas trwania imprezy, tj. od 8.30 do 14.00 wyłączone z ruchu zostaną obydwa pasy jezdni ul. Sielskiej w kierunku Osiedla Dajtki (na odcinku od skrzyżowania z al. Schumana do wjazdu na teren Hotelu Omega) oraz obydwa pasy jezdni al. Schumana w kierunku ul. Sielskiej na całym jej odcinku.
R E K L A M A
banner
W związku ze zmianami w organizacji ruchu nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. W czasie trwania uroczystości mogą wystąpić odstępstwa od rozkładu jazdy autobusów przejeżdżających w okolicy miejsca obchodów. Część tras zostanie zmieniona, w tym również trasa tramwaju linii nr 1.

Szczegóły dotyczące zmian w komunikacji dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta pod adresem www.olsztyn.eu

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl