Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-11-11 20:56 | Rozmiar tekstu: A A A

„Olsztyn tańczy i... kopie piłkę” tradycyjnie w Święto Niepodległości

Olsztyn24
Olsztyn tańczy i... kopie piłkę | Więcej zdjęć »
Od dwunastu lat związana z Centrum Tańca Wasilewski-Felska Fundacja Młodzi Przeciw Uzależnieniom w Święto Niepodległości organizuje imprezę taneczną z cyklu „Olsztyn tańczy”. Imprezy nie zabrakło również w tym roku.

Po raz drugi z rzędu (11.11) w tytule imprezy, obok tańca pojawiła się piłka nożna. To dlatego, że na parkiecie hali Urania, obok tancerzy pobierających nauki w Centrum Tańca Wasilewski-Felska, pojawili się młodzi piłkarze ze Szkółki Piłkarskiej NAKI oraz młode piłkarki - stomilanki, grające w I lidze kobiecej piłki nożnej pod szyldem Stomilu Olsztyn. Piłkarze i piłkarki rywalizowali na parkiecie w żonglowaniu piłką.

Podobnie jak w poprzednich edycjach imprezy, dzisiaj w Uranii zaprezentowali się tancerze i muzycy z Zespołu Pieśni i Tańca „Kortowo”. Tym razem jednak zamiast tańców i pieśni ludowych, studenci zaprezentowali publiczności tańce i piosenki starej Warszawy.
R E K L A M A
banner
W programie imprezy był również Rodzinny Maraton Taneczny, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. weekend w Hotelu Anders i Hotelu Kormoran w Mierkach.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Olsztyn tańczy i... kopie piłkę 2017

11-11-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl