Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Andrzej Szczęsny | 2017-11-11 22:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Międzyszkolny sukces Patrycji Siejak z SP 10 w Olsztynie

Olsztyn24
Gala w auli V Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie (fot. archiw. SP 10 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym „Józef Piłsudski i Legiony Polskie”. Była to II edycja konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie.

Konkurs miał dwie edycje: plastyczną i muzyczną - obie poświęcone uczczeniu pamięci wybitnego dowódcy Legionów Polskich i twórcy niepodległej Polski - marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczniowie SP 10 wzięli udział w plastycznej części konkursu.

Patrycja Siejak, w gronie kilkudziesięciu młodych plastyków z olsztyńskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych, zajęła II miejsce. Jest to znaczący sukces - jej praca została oceniona wyżej niż wielu starszych kolegów.
R E K L A M A
banner
W piątek (10.11) Patrycja wzięła udział w uroczystej gali w auli Liceum Ogólnokształcącego nr V. Otrzymała tam dyplom i nagrody rzeczowe. Obejrzała też najważniejsze obiekty V LO.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl