Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-11-12 15:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie z Krzysztofem Beśką jutro w Starym Ratuszu

Olsztyn24
Krzysztof Beśka
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza jutro (13.11), o godzinie 17.00, do Starego Ratusza WBP (pokój z widokiem, II piętro) na spotkanie z Krzysztofem Beśką promujące jego najnowszą książkę „Cień na piasku”.

Spotkanie z prozaikiem, poetą, dziennikarzem, twórcą słuchowisk radiowych i tekstów piosenek. Krzysztof Beśka znany jest głównie jako pisarz. Wydał 13 powieści, w tym „Fabrykę frajerów” (2009), za którą otrzymał Wawrzyn − Literacką Nagrodę Warmii i Mazur oraz Wawrzyn Czytelników.

Będziemy mieli okazję, by porozmawiać o jego trzeciej książce wydanej w 2017r. Jak pisze autor na swoim blogu: Mam trzy cykle literackie (...) kończę książkę z jednego (cyklu), pracuję nad listą recenzentów, którym wyślemy książkę z drugiego, a myślę i planuję powieść z trzeciego. 
R E K L A M A
banner
Poprzednie dwie książki „Spowiedź w fotoplastikonie” oraz „Konstelacja zbrodni” okazały się bestsellerami. Czy „Cień na piasku”, który rozpoczyna serię wydawniczą Literatura z Pociskiem, skierowaną do miłośników sensacji osadzonej w specyficznych, polskich realiach,  będzie kolejnym hitem wydawniczym?

empik.com:

Wyobraź sobie, że pewnego dnia budzisz się w jakimś parku, zziębnięty i poobijany. Nie masz pojęcia, jak się nazywasz, w jakim jesteś mieście ani jak się tam znalazłeś. Ale nie wiesz jeszcze najgorszego. Że już za chwilę zaczną się tobą interesować tajemnicze organizacje, policja i służby specjalne. A przede wszystkim świat przestępczy – od drobnych rzezimieszków, przez czyścicieli kamienic, aż po mafię. Co jest w tobie takiego, że przestępcy są w stanie szybko i bez wahania wtajemniczyć cię w swoje ciemne sprawy?

Mozaika Literacka:

Błyskotliwy, zaskakujący i nadzwyczaj zawadiacki portret człowieka poszukującego zapomnianej tożsamości. Krzysztof Beśka w sposób unikalny zmienia dramat zagubionego mężczyzny w przewrotną i nieco groteskową powieść sensacyjną. Tak niejednoznaczny, ale jednocześnie głęboki ślad zostawia w pamięci Cień na piasku, czternasta już powieść autora pochodzącego z Warmii i Mazur.

Subiektywnie o książkach:

Krzysztof Beśka w doskonałym stylu odkrywa przed czytelnikiem mało znane kulisy służby wojskowej w naszym kraju. Jest wartka akcja, są niespodziewane zwroty fabularne i sensacyjny klimat, który nie pozwala oderwać się od lektury tej książki nawet na chwilę!

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl