Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-12-04 14:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Muzyczne wspomnienie Tadeusza Nalepy w MOK

Olsztyn24
J.J. Band wystąpił w sobotę | Więcej zdjęć »
Dziesięć lat minęło od śmierci Tadeusza Nalepy - gitarzysty, wokalisty i kompozytora zwanego „ojcem polskiego bluesa”. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie uznał, że to okazja, by powspominać legendarnego założyciela Blackoutu i Breakoutu, współtwórcę wielkich przebojów tych zespołów, który kontynuował swoją muzyczną działalność w projektach solowych.

23 listopada odbyło się pierwsze z cyklu wydarzeń, które miały za zadanie przybliżyć postać i twórczość tego muzyka. W Kamienicy Naujacka miała miejsce projekcja filmu „Wszyscy jesteśmy romantyczni…” – Tadeusz Nalepa (reż. Jan Sosiński) oraz prezentacja o muzyku, którą przygotowała Joanna Mariuk.

Kolejnymi były sobotnie (2.12) spotkanie z dziennikarzem muzycznym Zbyszkiem Jędrzejczykiem połączone z mini wystawą okładek płyt (2.12) w Galerii Rynek oraz koncert zespołu J.J. Band - jednej z najlepszych bluesowych grup w Polsce w repertuarze Tadeusza Nalepy (i nie tylko) w sali kameralnej olsztyńskiego amfiteatru.
R E K L A M A
banner
W niedzielę (3.12) natomiast w tym samym miejscu wystąpił zespół Blues Time.
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [1]
~z / 2017-12-04 17:50
2 godzinna Uczta muzyczna w wykonaniu Blues Time.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl