Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-12-08 20:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolędowania czar

Olsztyn24
VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędowania czar” | Więcej zdjęć »
Po raz ósmy Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie i Społęczny Zespół Przedszkolno Szkolny nr 101 w Olsztynie zorganizowały dziś (8.12) Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędowania czar”. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Na scenie w Kamienicy Naujacka wystąpiło ponad 100 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy jako soliści, duety lub zespoły zaprezentowali 35 kolęd i pastorałek.

Popularność imprezy wyszła już poza Olsztyn. W tej edycji konkursu oprócz uczniów z Olsztyna, udział wzięli mali śpiewacy z Dobrego Miasta, Szczytna, Lubomina i Jerutek. Rywalizacja odbywała się w trzech grupach wiekowych: klasy I-III i IV-VI szkół podstawowych oraz klasa 7 szkół podstawowych wraz z klasą II i III gimnazjum. Wykonawców oceniało jury w składzie: Ewa Cichocka, Krystyna Świątecka, Patryk Zarębski i Halina Korol.

Jurorzy już dzisiaj podjęli decyzję, kto z uczestników konkursu najpiękniej zaśpiewał kolędę lub pastorałkę. Na razie jednak werdykt jury pozostaje tajemnicą. Poznamy go dopiero w przyszły piątek, 15 grudnia, podczas Warmińskiego Jarmarku Świątecznego, kiedy to laureaci dzisiejszego konkursu wystąpią na scenie staromiejskiej.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek (1)

08-12-2017

image galeria
VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek (2)

08-12-2017

image galeria
VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek (3)

08-12-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl